Световно първенство по футбол 2018 Русия
Цял ден
С изключение на петъците когато има парти и неделните мачове, без финала. Световното по футбол в Русия, ще може да гледате на огромния екран в Cybar.
Съберете ли се поне 3-ма желаещи, мача ще бъде излъчен.
3 бири с безплатни пуканки са 5.50лв ?
И само Бълга... Оп, това беше преди доста години
Програма:
14 юни Русия - Саудитска Арабия /Москва, стадион "Лужники", 17 часа (българско време)/
15 юни Египет - Уругвай /Екатеринбург, 14 часа/
19 юни Русия - Египет /Санкт Петербург, 20 часа/
20 юни Уругвай - Саудитска Арабия /Ростов, 17 часа/
25 юни Уругвай - Русия /Самара, 16 часа/
25 юни Саудитска Арабия - Египет /Волгоград, 16 часа/
Група В
15 юни Мароко - Иран /Санкт Петербург, 17 часа/
15 юни Португалия - Испания /Сочи, 20 часа/
Група С
16 юни Франция - Австралия /Казан, 12 часа/
16 юни Перу - Дания /Саранск, 18 часа/
21 юни Франция - Перу /Екатеринбург, 14 часа/
21 юни Дания - Австралия /Самара, 17 часа/
26 юни Дания - Франция /Москва, стадион "Лужники", 16 часа/
26 юни Австралия - Перу /Сочи, 16 часа/
Група D
16 юни Аржентина - Исландия /Москва, Спартак, 15 часа/
16 юни Хърватия - Нигерия /Калининград, 21 часа/
21 юни Аржентина - Хърватия /Нижни Новгород, 20 часа/
22 юни Нигерия - Исландия /Волгоград, 17 часа/
26 юни Нигерия - Аржентина /Санкт Петербург, 20 часа/
26 юни Исландия - Хърватия /Ростов, 20 часа/
Група Е
17 юни Коста Рика - Сърбия /Самара, 14 часа/
17 юни Бразилия - Швейцария /Ростов, 20 часа/
22 юни Бразилия - Коста Рика /Санкт Петербург, 14 часа/
22 юни Сърбия - Швейцаярия /Калининград, 20 часа/
27 юни Сърбия - Бразилия /Москва, Спартак, 20 часа/
27 юни Швейцария - Коста Рика /Нижни Новгород, 20 часа/
20 юни Португалия - Мароко /Москва, стадион "Лужники", 14 часа/
20 юни Иран - Испания /Казан, 20 часа/
25 юни Иран - Португалия /Саранск, 20 часа/
25 юни Испания - Мароко /Калининград, 20 часа/
Група F
17 юни Германия - Мексико /Москва, стадион "Лужники", 17 часа/
18 юни Швеция - Република Корея /Нижни Новгород, 14 часа/
23 юни Германия - Швеция /Сочи, 17 часа/
23 юни Република Корея - Мексико /Ростов, 20 часа/
27 юни Република Корея - Германия /Казан, 16 часа/
27 юни Мексико - Швеция /Екатеринбург, 16 часа/
Група G
18 юни Белгия - Панама /Сочи, 17 часа/
18 юни Тунис - Англия /Волгоград, 20 часа/
23 юни Белгия - Тунис /Москва, Спартак, 14 часа/
24 юни Англия - Панама /Нижни Новгород, 14 часа/
28 юни Англия - Белгия /Калининград, 20 часа/
28 юни Панама - Тунис /Саранск, 20 часа/
Група Н
19 юни Полша - Сенегал /Москва, стадион "Лужники", 14 часа/
19 юни Колумбия - Япония /Саранск, 17 часа/
24 юни Япония - Сенегал /Екатеринбург, 17 часа/
24 юни Полша - Колумбия /Казан, 20 часа/
28 юни Япония - Полша /Волгоград, 16 часа/
28 юни Сенегал - Колумбия /Самара, 16 часа/